Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi Oluştur
İzmir Beyaz Eşya Yetkili Servisi Olarak Profesyonel Ekibimiz ile Her Noktaya Hızlı Çözümler Sunabilecek ve Ayrıca Sizlerin Taleplerini Çözümleyebilecek Ekibimiz Hazır Bir Şekilde Bekliyor
Destek Al

Vestel Marka Ürünlerin Bakımı

Vestel Marka Ürünlerin Bakımı

İzmir vestel servisi olarak, en kaliteli ve garantili çözümleri sağlamak için sizlere hizmet veriyoruz. Diğer müşterilerimiz gibi sizlerinde sorunlarını hızlıca çözümlemek istiyoruz, bu neden ile servis araçlarımızda her türlü parçanın mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Bu şekilde hem nakliye masrafından kurtarıyoruz hemde sizlere daha ekonomik çözümler üretmeye çalışıyoruz.

Günümüzde en çok tercih edilen markalardan bir tanesi olan VESTEL, beyaz eşya, televizyon, klima gibi bir çok elektrikli ev ürünlerinde kullanılmaktadır. İnsanlar bu tarz gelişmiş ürünleri kullanırken bazen kullanıcı hatası, bazende sürekli çalışmaları kaynaklı sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Bu gibi durumlarda yeni veya eski ürünleri tamiri, onarımı konusunda sizlere yardımcı olabilecek bir ekip ile yanınızda oluyoruz.

Hizmet ve oluşturduğu güven sayesinde uzun zamandır İzmir bölgesinde profesyonel bir şekilde teknik servis olarak çalışıyoruz. Şubelerimiz İzmir’in her noktasına hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilmektedir. Bütün ekiplerimiz kullanmış olduğunuz vestel marka ürünlerin bilgisine sahip olduğu için sorunları hızlı bir şekilde bulup ortadan kaldırabilmektedir.

Şubemize ulaşarak yedi gün yirmi dört saat bizlere sorunlarınızı iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilecek çağrı merkezimiz ile randevu alarak saha ekiplerimizi sizlere yönlendirebiliriz. Sorunlarınız telefon yardımı ile çözülmüyorsa, donanımlı saha araçlarımız ile evlerinizi ziyaret ederek ürünlerinizi kontrol ediyoruz. Uygun çözümler için sizleri bekliyoruz.

İzmir Vestel Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 363 47 04
Çağrı Merkezi : 0850 775 05 45
Mail Adresi : destek@izmir-onlineservis.com

Content Protection by DMCA.com
24 Kasım 2017
200 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN